REKLAMA

Dr Zbigniew Hałat: Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór!

Doktor Zbigniew Hałat, lekarz epidemiolog, gościł na antenie tvPolska.pl. Medyk podkreślił, iż jest już „czas najwyższy”, by zacząć działać w związku ze stratami poniesionymi przez obywateli powiązanych z segregacją sanitarną i obostrzeniami.

Na najbliższym posiedzeniu Komisji Zdrowia 05.01.2022 r. odbędzie się Wysłuchanie publiczne w sprawie poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19 (druk nr 1846). Doktor Zbigniew Hałat ujawnił oraz ostrzegł, co może wyniknąć z procedowania owych niwych przepisów.

Dr Hałat wykazał szereg niepokojących nieprawidłowości, które pociągnie za sobą druk 1846. Przedstawił także nieprawidłowe działania rządu, związane z koronaświrusem. Wyraził również wsparcie dla protestu, który odbędzie się przed Sejmem w środę, 5 stycznia. Protest ma zgromadzić przeciwników segregacji sanitarnej oraz totalitarnych zapędów władz, przemycanych pod pozorem zwalczania zagrożenia w postaci słynnego wirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

Konferencja KONFEDERACJI: Chrząknąć i kaszlnąć jest dzisiaj wielkim przewinieniem w towarszystwie

tvPolska

04-01-2022

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

рейтинг топ лучших казино2022-01-12 19:23:33
0 0
Thanks.